BUS Computers doo

Kanalica ME-75x18mm 2m podni kablovski kanal PVC

MIT.EL
Šifra:
WebCena: 921,00 rsd.

Za porudžbine u iznosu većem od 5000 dinara i manje od 10 kg isporuka robe je besplatna na teritoriji cele Srbije. Za porudžbine u vrednosti manjim od 5000 dinara, cena isporuke je po cenovniku kurirske službe. Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bele tehnike, klima uredjaja, televizora dijagonale ekrana većih od 49 inča i ostale gabaritne robe čija jedna dimenzija prelazi 1m. Dexpress cenovnik

 Količina 
Pogodna za manje instalacije kako u domacinstvima tako i u komercijalnim objektima
Sluzi za maskiranje razlicitih vrsta kablova, bakarnih cevi, zicanih meduveza, instalacija, racunarske i TV mreze

Model: PVC kablovski kanal 75x18 mm
Dužina: 2000 mm
Sastav: PVC -Visoko otporan PVC UL94, V0 M1 (nezapaljiv).
Materijal: UV otporan
Karakteristike vezane za zdravlje: Bez kadmijuma i olova
Rok upotrebe: neogranicen
IP zaštita: IP40
Radna temperatura: -25°C do +65°C
IK zaštita: IK04
Proizvod je otporan na udarce.
Mogucnost farbanja preko PVC površine.
Materijal otporan na kiseline, ulja i masti.
Pogodna za manje instalacije kako u domacinstvima tako i u komercijalnim objektima
Sluzi za maskiranje razlicitih vrsta kablova, bakarnih cevi, zicanih meduveza, instalacija, racunarske i TV mreze

Model: PVC kablovski kanal 75x18 mm
Duzina: 2000 mm
Sastav: PVC -Visoko otporan PVC UL94, V0 M1 (nezapaljiv).
Materijal: UV otporan
Karakteristike vezane za zdravlje: Bez kadmijuma i olova
Rok upotrebe: neogranicen
IP zastita: IP40
Radna temperatura: -25°C do +65°C
IK zastita: IK04
Proizvod je otporan na udarce.
Mogucnost farbanja preko PVC povrsine.
Materijal otporan na kiseline, ulja i masti.

PVC KABLOVSKI kanal je zatvoreno kuciste za zastitu kablova kvadratnog ili pravougaonog poprecnog preseka, koji sa jedne strane ima poklopac.
Proizvod je namenjen za unutrasnju i spoljnu upotrebu.

INSTALACIJA OBICNIH I PODNIH KANALICA:
Prvo izbusite rupe u zidu ili podu* (*za podne kanalice) u skladu sa otvorima koji se nalaze na samom PVC kablovskom kanalu, potom ubaciti plasticne delove (tiplove) u rupe. Usrafiti donji deo kablovskog kanala. Obavezno proveriti da li kablovski kanal stoji sigurno i da li je dobro fiksiran za zid/ pod (za podne kanalice). U slucajevima kada je potrebno postaviti veci broj
tezih kablova neophodno je dodatno fiksirati osnovu kablovskog kanala-po potrebi.
Prilikom instalacije koristiti okrugle vijke kako ne bi doslo do ostecenja kablova koji se postavljaju unutar kablovskog kanala. Pogodna za manje instalacije kako u domacinstvima tako i u komercijalnim objektima Sluzi za maskiranje razlicitih vrsta kablova, bakarnih cevi, zicanih meduveza, instalacija, racunarske i TV mreze Model: PVC kablovski kanal 75x18 mm Dužina: 2000 mm Sastav: PVC -Visoko otporan PVC UL94, V0 M1 (nezapaljiv). Materijal: UV otporan Karakteristike vezane za zdravlje: Bez kadmijuma i olova Rok upotrebe: neogranicen IP zaštita: IP40 Radna temperatura: -25°C do +65°C IK zaštita: IK04 Proizvod je otporan na udarce. Mogucnost farbanja preko PVC površine. Materijal otporan na kiseline, ulja i masti. Pogodna za manje instalacije kako u domacinstvima tako i u komercijalnim objektima Sluzi za maskiranje razlicitih vrsta kablova, bakarnih cevi, zicanih meduveza, instalacija, racunarske i TV mreze Model: PVC kablovski kanal 75x18 mm Duzina: 2000 mm Sastav: PVC -Visoko otporan PVC UL94, V0 M1 (nezapaljiv). Materijal: UV otporan Karakteristike vezane za zdravlje: Bez kadmijuma i olova Rok upotrebe: neogranicen IP zastita: IP40 Radna temperatura: -25°C do +65°C IK zastita: IK04 Proizvod je otporan na udarce. Mogucnost farbanja preko PVC povrsine. Materijal otporan na kiseline, ulja i masti. PVC KABLOVSKI kanal je zatvoreno kuciste za zastitu kablova kvadratnog ili pravougaonog poprecnog preseka, koji sa jedne strane ima poklopac. Proizvod je namenjen za unutrasnju i spoljnu upotrebu. INSTALACIJA OBICNIH I PODNIH KANALICA: Prvo izbusite rupe u zidu ili podu* (*za podne kanalice) u skladu sa otvorima koji se nalaze na samom PVC kablovskom kanalu, potom ubaciti plasticne delove (tiplove) u rupe. Usrafiti donji deo kablovskog kanala. Obavezno proveriti da li kablovski kanal stoji sigurno i da li je dobro fiksiran za zid/ pod (za podne kanalice). U slucajevima kada je potrebno postaviti veci broj tezih kablova neophodno je dodatno fiksirati osnovu kablovskog kanala-po potrebi. Prilikom instalacije koristiti okrugle vijke kako ne bi doslo do ostecenja kablova koji se postavljaju unutar kablovskog kanala.
  • Naziv artikla:
  • Kanalica ME-75x18mm 2m podni kablovski kanal PVC

  • Naziv i vrsta robe:
  • Mrežni kablovi i konektori

  • Uvoznik:
  • Dostupno na ambalaži proizvoda

  • Zemlja porekla:
  • Dostupno na ambalaži proizvoda

  • Prava potrošača:
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ocena:

Unesite kod sa slike


Srodni proizvodi